Як відновити заводські налаштування Windows 7

Windows 7 скидання завод корисне, якщо Windows 7 не може бути відновлений. Якщо ви перепробували все можливе, щоб виправити помилки або виправити все, що заважає нормальній роботі Windows 7, повернення до заводських налаштувань буде кращим способом повернути операційну систему в нормальний робочий стан.

На жаль, на відміну від Windows 10 і Windows 8, які мають вбудовану опцію скидання, скидання Windows 7 до заводських налаштувань може вимагати трохи більше роботи. Але до тих пір, поки ви уважно стежите за цим, цей процес досить простий для всіх.


Windows 7 більше не підтримується Microsoft. Для отримання свіжих оновлень безпеки та нових функцій ми рекомендуємо виконати оновлення до Windows 10.

Що робить Windows 7 Factory Reset?

Справжнє скидання до заводських налаштувань, також зване відновленням заводських налаштувань, повертає Windows 7 до стану, в якому вона була при початковій установці на комп'ютері. Повернення Windows 7 до того, що було, коли вона залишала фабрику, - це місце, де цей термін отримав свою назву

Коли ви вперше отримали свій комп'ютер або коли ви вперше встановили Windows 7 (якщо ви зробили це самостійно), у нього були тільки найнеобхідніші компоненти - браузер Internet Explorer і, можливо, кілька додаткових інструментів залежно від виробника.

Скидання Windows 7 видаляє всі, крім цих елементів за замовчуванням. Всі ваші особисті файли буде вилучено, а всі встановлені вами програми буде вилучено.

Однак, залежно від методу, який ви використовуєте, Windows 7 може також видалити оновлення та драйвери Windows. Або, якщо ви перезавантажите Windows 7 з резервною копією, він може відновити старі файли і програми. Обов'язково прочитайте уважно, щоб дізнатися, яке скидання Windows 7 ви виберете, буде і не буде відновлювати.


Як відновити заводські налаштування Windows 7

Є кілька способів виконати повернення до заводських налаштувань Windows 7:

  • З установчим DVD-диском Windows 7 або зовнішнім жорстким диском з файлами операційної системи. Це видалить всі на комп'ютері і відновить тільки ті файли, які поставляються з новою установкою Windows 7.
  • Використовуйте диск відновлення або розділ, який постачається з вашим новим комп'ютером. Це найближча річ до справжнього заводського скидання для Windows 7.
  • Відновіть повну резервну копію системи, створену Windows 7 або стороннім інструментом. Все, що було скопійовано в образ системи, буде відновлено, що може включати всі ваші особисті файли і користувацькі програми.

Перш ніж продовжити виконання цих інструкцій, переконайтеся, що ви дійсно хочете скинути Windows 7. Див. внизу цієї сторінки деякі альтернативи, які ви можете віддати перевагу залежності від того, як ви плануєте використовувати Windows 7 після скидання.

Чиста установка Windows 7 з установчого диска

В одній з технік скидання налаштувань Windows 7 використовується установчий диск Windows 7. Якщо ви встановили Windows 7 самостійно або якщо диск був придбаний разом з комп'ютером, ви можете скинути налаштування Windows 7 таким чином.

Цей метод зітре все і перевстановить Windows 7 з нуля. Жодні параметри або особисті файли з поточної установки не будуть збережені під час чистого встановлення.

Див. наш підручник Як встановити Windows 7 для повного ознайомлення.

Заводські налаштування Windows 7 HP або комп'ютера Dell

У вас є комп'ютер HP з Windows 7? Залежно від ваших налаштувань, ви можете скинути Windows 7 з диска відновлення або програмного забезпечення HP Recovery Manager, яке було вбудовано в комп'ютер.

Див. Інструкції HP з відновлення системи Windows 7, щоб дізнатися, як це зробити.


Якщо на вашому комп'ютері є розділ відновлення заводського образу Dell, ви можете виконати скидання налаштувань Windows 7 до заводських налаштувань, щоб перевстановити операційну систему і відновити всі файли і програми за замовчуванням, що поставляються з вашим комп'ютером Dell.

Ви також можете вручну перевстановити Windows 7 з установчого диска Dell для операційної системи. Це те ж саме, що чиста установка Windows 7, згадана вище.

Відвідайте сторінку довідки Dell 7 щодо скинення налаштувань заводського налаштування для отримання інструкцій з обох цих методів і інструкцій з перевстановлення драйверів Dell після скидання.

Інші виробники мають аналогічні методи відновлення заводських налаштувань, такі як Toshiba Recovery Wizard і заводські диски Acer за замовчуванням.

Використовувати образ системи для відновлення заводських налаштувань Windows 7

Якщо ви створили резервну копію Windows 7 за допомогою вбудованої утиліти резервування, ви можете відновити спосіб системи з області «Додаткові методи відновлення» панелі керування. Не потрібен диск встановлення!


Цей метод скидання рекомендується, тільки якщо ви створили спосіб системи, коли ваш комп'ютер все ще працював належним чином (тобто на ньому не було вірусів або пошкоджених файлів), і він особливо підходить, якщо резервна копія містить всі ваші особисті файли і улюблені програми. Оскільки це просто резервна копія того, що було на вашому комп'ютері при створенні, воно може містити більшу частину ваших файлів, чого не можуть зробити ці інші методи скидання до заводських налаштувань Windows 7.

Цей спосіб відновлення заводських налаштувань Windows 7 працює, тільки якщо у вас все ще є доступ до Windows, оскільки вам потрібно увійти в систему і відкрити утиліту. Ваша резервна копія може зберігатися на іншому жорсткому диску, DVD-диску або в теці в мережі.

How-To Geek має підручник зі скидання Windows 7 таким чином.

Інші параметри скидання Windows 7

«Скидання до заводських налаштувань» може означати інші речі залежно від того, чого саме ви хочете досягти.

  • Якщо ви продаєте свій комп'ютер, ви можете повністю видалити Windows 7, протерівши жорсткий диск. Це призведе до скинення комп'ютера з чистого аркуша, без файлів, програм або операційної системи.
  • Скидання Windows 7 до попереднього стану називається відновленням. Використання відновлення системи не видаляє Windows 7 або якісь особисті файли, але повертає операційну систему в більш старий стан, сподіваючись виправити будь-які проблеми з важливими системними файлами.
  • Деякі резервні копії Windows 7 створюються за допомогою сторонніх інструментів, таких як Macrium Reflect

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND