7 найкращих програм для запису на картинках

Будь то слова мудрості, надихаючі цитати або проста замітка, іноді фотографія потребує чогось додаткового.

Хоча ви можете додавати простий текст до ваших фотографій за допомогою вбудованих інструментів, існують сторонні програми, які пропонують величезний вибір шрифтів, вбудовані лапки і порожні полотна, які можна створювати з нуля. Ось сім наших улюблених додатків, які допоможуть вам додати родзинку до ваших фотографій і постів у соціальних мережах.


01

з 07

Найкращий додаток для iOS і Android: Word Swag от Oringe

Що нам подобається

 • Постачається з сотнями вбудованих цитат, думок і жартів
 • Ви можете отримати доступ до стокових фотографій з Pixabay

Що нам не подобається

 • Там немає безкоштовної пробної версії

Word Swag від Oringe - одна з найпростіших програм у цьому списку. За $3,99 на Android або $4,99 на iOS ви можете вибрати з багатьох фонів, стокових зображень або вашої фотоплівки і отримати доступ до декількох інструментів редагування.

02


з 07

Для фанатиків шрифтів: Candy Font от Easy Tiger (iOS)

Що нам подобається

 • Ви можете вибрати з понад 45 шрифтів
 • Доступ до стокових фотографій Pixabay
 • На вкладці «Натхнення» відображаються фінальні проекти інших користувачів.

Що нам не подобається

 • Доступ тільки до скріншотів з вашої камери.

Font Candy пропонує вибір відібраних шрифтів, плюс ви можете завантажити свій власний. Ви також можете підключити свій обліковий запис до Facebook, щоб отримати доступ до фотографій, які ви там розмістили, і редагувати знімки екрану, зняті з вашого пристрою.

Додаток безкоштовно з покупками в додатку, але за $1,99 на тиждень ви отримуєте підписку, яка включає в себе ексклюзивні шрифти, художні роботи, текстові купюри, заповнення фото і багато іншого. Ви можете спробувати преміум-версію безкоштовно протягом одного тижня.

03

з 07


Для шанувальників графічного дизайну: PicMonkey от PicMonkey (iOS и Android)

Що нам подобається

 • Має масив дизайнів полотна, які ви можете редагувати

Що нам не подобається

 • Незрозуміло, в чому перевага хмарного сховища PicMonkey

PicMonkey - це програма для графічного дизайну, за допомогою якої ви можете писати на своїх фотографіях або вибирати з безлічі фонів. Ви можете додавати текст різних кольорів, шрифтів і стилів і зберігати їх у своїй програмі для фотографій за замовчуванням або в хмарному сховищі PicMonkey, якщо у вас є підписка. Ви також можете ділитися зображеннями з програми в соціальних мережах, використовуючи розміри полотна відповідно до специфікацій платформи соціальних мереж.

Ви можете отримати PicMonkey безкоштовно з покупками в додатку. Базовий тарифний план передбачає 1 ГБ сховища за 7,99 дол. США на місяць або 71,99 дол. США на рік, а план Pro включає необмежене сховище за 12,99 дол. США на місяць або 119,99 дол. США на рік.

04


з 07

Для дизайнерів: Typorama от Apperto (iOS)

Що нам подобається

 • Пропонує купу безкоштовних фонів, на які ви можете написати
 • Можна розблокувати стилі тексту, вибравши Typorama в Facebook або Instagram

Що нам не подобається

 • Немає безкоштовної пробної версії платної версії

Typorama - це елегантний додаток з розширеними інструментами, включаючи прогресування тіней і градієнтів, а також опцію історії, що дозволяє повернутися до попередніх версій.

Ви можете написати оригінальний текст на картинках або запросити випадкову цитату, а також змінити розмір зображення для поста або історії в Instagram, поста в Facebook або для Twitter, YouTube та інших платформ.


Незважаючи на те, що Typorama безкоштовна для покупок у додатку, версія Pro за 9,99 $ додає обрані стилі тексту, всі фони, накладання, видаляє штамп «made with Typorama» і додає можливість додавання логотипу вашого бренду.

05

з 07

Найкращий сервіс підписки для iOS: Over від Over Inc.

Що нам подобається

 • Вбудована графіка і цитати ви можете додати до своїх фотографій
 • Щедрі інструменти для редагування фотографій
 • Пропонуються навчальні посібники зі створення розмитих фонових знімків та інші прийоми.

Що нам не подобається


 • Немає безкоштовної пробної версії для щомісячного плану

Програма Over доступна для безкоштовного завантаження, і при першому її запуску ви повинні відповісти на кілька запитань. По-перше, чи створюєте ви контент для бренду, а по-друге, які ваші інтереси, зі списку, що включає музику, їжу і напої, а також домашній декор.

Потім ви повинні підписатися або на 7-денну безкоштовну пробну версію для річного плану за 99,99 доларів США, або відразу перейти на щомісячний план у розмірі 14,99 доларів США.

Over має великий вибір фонів, які ви можете редагувати на додаток до ваших фотографій, а також стокові зображення з Pixabay, Unsplash і вбудований пошук картинок Google. Він також має вбудовану графіку, форми та шрифти, які можна використовувати. Додаток також включає в себе розширені інструменти редагування, такі як тіні, прозорість і маскування.

06

з 07

Базова програма для Android і iOS: Phonto by Youthhr

:

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND