Телефони HTC U: що потрібно знати про HTC Android

HTC розробила перший Android-телефон на ринку (T-Mobile G1, також відомий як HTC Dream) і регулярно випускає фірмові смартфони, а також співпрацює з Google у своїй провідній серії. У 2017 році Google придбав частину своєї команди мобільного підрозділу, яка вже тісно співпрацювала з компанією на пристроях Google Pixel. Серія HTC U - це лінійка смартфонів вищого і середнього класу, які доступні на міжнародному ринку, хоча і не завжди в США. Ось останні моделі.

HTC U12 Life

Дисплей: 6-дюймовий Super LCD


Роздільна здатність: 1080 x 2160 при 537ppi

Фронтальна камера: 13 Мп

Задня камера:  Dual 16 MP / 5 MP

Тип зарядного пристрою:  USB-C

Початкова версія Android: Android 8.1

Фінальна версія Android: не визначено


Дата виходу:червень 2018

HTC U12 Life видаляє сторони, які є у U12 +, і має блискучий фіолетовий або синій корпус, який, на думку оглядачів, є магнітом для відбитків пальців. Він поставляється в конфігураціях 64 ГБ і 128 ГБ, і ви можете вставити карту microSD для ще більшого обсягу пам'яті. Телефон також має роз'єм для навушників, рідкість у наші дні. Він також має сканер відбитків пальців на спині.

U12 Life буде продаватися в Європі, але не в США або Австралії.

HTC U12 +

Дисплей: 6-дюймовий Super LCDР
азрешение: 1440 x 2880 @ 537ppiПередня
камера: Dual 8 МРЗадня
камера:Dual 12 MP/16 МРТіп заря
дного пристрою: USB-СНачальна
версія Android: Android 8.0Окончательн
ая версия Android: Не визначено Дату випуску
: червень 2018

HTC U12 + - це новітній висококласний смартфон компанії, і він буде оновлений до Android P (9.0), як тільки буде доступно оновлення ОС. Його тонка рамка на 2 мм вже U11, а дисплей має співвідношення сторін 18: 9, що розширює простір екрану.

Як і U11 +, він має так званий рідинний дизайн HTC, який являє собою скляну і металеву задню панель, яка виглядає як рідина і переливається, коли вона ловить світло.

У телефоні встановлена  технологія Edge Sense 2, яка дозволяє стиснути бокові сторони телефону, щоб активувати Google Assistant або Amazon Alexa (не знайти HTC Sense Companion), або включити функцію читання з екрану зворотного доступу Accessibility.


Ви також можете двічі натиснути одну сторону, щоб зменшити екран, щоб ви могли використовувати телефон однією рукою або запрограмувати будь-яку дію, яку ви хочете. На сторінці довідки компанії пропонується використовувати її як кнопку «Назад» або налаштувати відображення плаваючої панелі навігації. Утримування бокових сторін запобігає затемненню або обертанню екрана, що зручно, коли ви лежите. Edge Sense 2 сумісний з мільйонами програм для Android.

Камера має 2-разовий оптичний зум, оптичну та електронну стабілізацію зображення і більш швидке автофокусування. Як і U11, він підтримує наклейки AR.

Смартфон не має роз'єму для навушників, але поставляється з парою навушників USB-C USonic, які мають активне шумоподавлення. У комплект поставки HTC не входить адаптер USB-C на 3,5 мм, тому вам доведеться надати свій власний, якщо ви хочете використовувати навушники без кабелю USB-C.

Це перший смартфон у серії U з підтримкою Bluetooth 5.0. H12 + випускається у версіях 64 ГБ або 128 ГБ і має слот для карт пам'яті, що вміщає до 400 ГБ.

HTC U11 EYEs

Дисплей: 6-дюймовий Super LCDР
азрешение: 1080 x 2160 @ 402ppiПередня
камера: Dual 5 МРЗадня
камера:12 МРТіп з
арядного пристрою: USB-СНачальна
версія Android: Android 8.0Окончате
льная версия Android: Не визначено Дату випуску
:січень 2018


HTC U11 EYEs - це селфі-орієнтований смартфон. Фронтальна камера має два датчики для створення ефекту боці, при якому передній план знаходиться у фокусі, а фон розмитий. Він також дозволяє вам сфокусуватися і внести зміни (згладжування шкіри тощо) Після зйомки зображення. Ви також можете розблокувати очі U11, використовуючи розпізнавання облич.

Щоб продовжити тему селфі, HTC додала стікери AR (доповненої реальності), які являють собою мультиплікаційні анімації, які ви можете додати до своїх фотографій, такі як капелюхи або носи тварин (наприклад, фільтри Snapchat). Наклейки також доступні на основній камері.

Він також оснащений технологією Edge Sense, вперше представленою в U11, і пропонує унікальний спосіб доступу до додатків і функцій на телефоні: стискаючи його. Встановивши його, ви можете, наприклад, стиснути бокові сторони телефону, щоб відкрити камеру. Його також можна використовувати разом з розблокуванням обличчя, стискаючи телефон, коли ваше обличчя знаходиться в полі зору.

Очі U11 також мають Edge Launcher, який являє собою колесо швидкого доступу в правій або лівій частині екрану, яке ви можете викликати за допомогою Edge Sense.

Він також поставляється з віртуальним помічником під назвою Sense Companion, який виводить повідомлення залежно від ваших дій, місця розташування та інших факторів, таких як погода. Наприклад, він буде нагадувати вам, що потрібно захопити парасольку, якщо у вашому районі загрожує дощ, або попросити зарядити пристрій, якщо батарея розряджена. Sense Companion інтегрується з Boost +, батареєю HTC і диспетчером оперативної пам'яті, і буде шукати шахрайські програми, які використовують занадто багато соку у фоновому режимі, і вимикати їх.


Як і U11 +, він має привабливий рідинний дизайн HTC. Він також має тонку рамку і співвідношення сторін 18: 9, що розширює простір екрану. Він володіє характеристиками середнього рівня порівняно з U11 +, коли мова йде про чіпсет, роздільну здатність екрану і динаміках. На щастя, він зберігає велику батарею U11 + ємністю 3930 мАг, яка повинна працювати весь день. Датчик відбитків пальців знаходиться на задній панелі телефону, а не на передній, як це було з попередніми моделями.

Там немає гнізда для навушників, але адаптер USB-C знаходиться в коробці, так що ви можете використовувати ваші улюблені дротові навушники. Зверніть увагу, що адаптер, який продається HTC, буде працювати тільки з пристроями HTC, а сторонні адаптери не сумісні зі смартфонами HTC.

Компанія також включає в себе пару навушників USB-C, які використовують технологію USonic. Якщо ви увімкнете їх вперше, майстер налаштування проаналізує ваші вуха і поліпшить відтворення звуку. Ви також можете запропонувати USonic переналаштувати звук, якщо рівень шуму навколо вас зміниться.

HTC U11 +

Дисплей: 6-в Super LCD
Разрешение: 1440 х 2880 @ 538ppiПередня
камера: 8 МПкамери
заднього виду:12 МПТіп
зарядного пристрою: USB-CIniti
al Android версії: 8.0 OreoFinal
Android версії: Незрозумілі

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND