Топ 6 сайтів соціальних подорожей

Соціальні поїздки - це гаряча область для інновацій у соціальних мережах, оскільки безліч стартапів запускають послуги, щоб зробити планування подорожей більш ефективним і дієвим, використовуючи новітні інструменти та мережі соціальних мереж.

У процесі, вони руйнують сформовану індустрію туризму, включаючи планувальників подорожей, туристичні агентства і послуги прокату всіх видів. Навіть сайти соціальних подорожей першого покоління, такі як TripAdvisor з мільйонами користувальницьких відгуків про подорожі, стикаються зі зростаючою конкуренцією з боку соціальних мереж, що з'явилися в останні роки.


Що таке соціальна подорож?

Соціальні поїздки - це просто обмін інформацією про подорожі. Як правило, нові послуги включають в себе веб-сайт і мобільний додаток і дозволяють підключатися до існуючих соціальних мереж в Twitter і Facebook для отримання порад про подорожі, а також спілкуватися з іншими мандрівниками, яких ви ніколи не зустрічали, через власну соціальну мережу подорожей сайтів. Деякі з них зосереджені на бронюванні та оренді, але більше присвячені пошуку та обміну інструментами і прагнуть стати вашою особистою подорожжю.

Нові гравці в соціальних подорожах, такі як Suiteness з Сан-Франциско, продовжують з'являтися місяць за місяцем. Оскільки складно зрозуміти, які сайти заслуговують уваги, тому що їх так багато, ми склали список шести гідних уваги новаторів у сфері соціальних подорожей.

Trippy

Що нам подобається

 • Приклади маршрутів для планування далеких поїздок і рейсів.
 • Пропонує дуже персоналізовану раду.

Що нам не подобається

 • Ненадійна функція пошуку.
 • Інформація про призначення не дуже добре організована.

Trippy - це онлайн-сервіс, схожий на Pinterest, для планування поїздок з прив'язками до соціальних мереж, таких як Facebook і Twitter. Це допомагає людям шукати поради про подорожі у своїх мережах у тих мережах, а також іншим людям, які подорожували місцями, які вони збираються відвідати; він також пропонує інструменти планування маршруту з соціальними функціями. Інтерфейс виглядає як Pinterest з візуальною сіткою того, що він називає «дошками для подорожей», колекціями зображень з місць, які ви любите або відвідували. Сайт запущено 2011 року. Trippy також має безкоштовний додаток для iPhone.

Відвідайте Trippy


Everplaces

Що нам подобається

 • Мобільний додаток добре працює без підключення до інтернету.
 • Контроль, хто бачить ваші повідомлення.

Що нам не подобається

 • Сайт завантажується повільно, багато картинок.
 • Може бути важко орієнтуватися.

Everplaces - це соціальна мережа і мобільний додаток у стилі Pinterest, який дозволяє вам відстежувати місця, де ви були або хочете відвідати, за категоріями. Його запустили в закритій бета-версії 2011 року і для публіки 2012 року. Слоган дає вам основну ідею: «Створіть свою власну колекцію улюблених місць». Данський стартап займається відстеженням і плануванням на основі місця розташування. Як і Pinterest, він дозволяє користувачам слідувати один за одним. Everplaces нещодавно випустила орієнтований на бізнес інструмент, який дозволяє людям і підприємствам створювати міні-путівники у вигляді додатків для мобільних телефонів. Everplaces також доступний у вигляді програми для iPhone.

Відвідування вічних місць

Поїздка на SkyScanner

Що нам подобається

 • «Племена» особливість, яка планує поїздки навколо особистих інтересів.
 • Сторінки призначення включають повну інформацію про погоду.

Що нам не подобається

 • Відволікаюча реклама для інших туристичних сайтів.
 • Не найкращий інструмент для пошуку дешевих рейсів.

Trip by Skyscanner (раніше GoGoBot) - один з найпопулярніших туристичних додатків, частково завдяки ранній інтеграції з Facebook. Він виконує сервіс, аналогічний Trippy, але з більш оригінальним інтерфейсом, який добре підходить для планування поїздок. Він був запущений в 2010 році і більше схожий на TripAdvisor, ніж на Pinterest, з упором на міні-гіди за конкретними напрямками, побудованими на основі відгуків користувачів. Trip by Skyscanner також дозволяє користувачам бронювати готелі при плануванні, створювати фотовідкритки для обміну, переглядати місця, отримувати «штампи» з відвідуваних вами місць і зберігати «паспорт» відвіданих вами місць. На додаток до сайту Trip by Skyscanner є додаток для iPhone.


Поїздка в подорож SkyScanner

TripIt

Що нам подобається

 • Узгоджуйте плани з групами мандрівників.
 • Імпортуйте деталі подорожі з вашої електронної пошти.

Що нам не подобається

 • Необхідно створити обліковий запис і вказати адресу електронної пошти.
 • Розширені функції вимагають преміум-членства.

TripIt - це соціальна мережа для складання маршрутів і планів подорожей. Він надає інструменти для перетворення ваших рейсів, готелів і підтверджень оренди автомобіля в мобільні маршрути. TripIt пропонує безкоштовні мобільні додатки для iPhone, iPad і Android.

Відвідайте TripIt


AirBnB

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND