Кращі безкоштовні iPad для нових власників

Чи знаєте ви, що ви можете отримати купу безкоштовних речей з вашого iPad? Звичайно, є багато відмінних безкоштовних додатків, і ми розглянемо їх, але ви також можете отримати безкоштовні книги і навіть безкоштовні фільми. Тепер не зрозумійте мене неправильно, ніхто не збирається давати вам Горець, який був визнаний найкращим фільмом коли-небудь великим Ріки Боббі, але безкоштовно це безкоштовно, вірно?

01


з 05

Apple Goodie Bag

IPad поставляється з безліччю встановлених додатків, але ці програми - не єдині, які можна безкоштовно завантажити з Apple. iBooks - чудовий приклад. Цей книжковий магазин і електронна книга абсолютно безкоштовні і є обов'язковим додатком для будь-якого власника iPad, але з якоїсь божевільної причини Apple не встановлює його за замовчуванням.

Але найкращі програми Apple зовсім недавно стали безкоштовними для тих, хто купив новий iPad або iPhone в будь-який час з кінця 2013 року. Комплекти додатків iLife і iWork містять iPhoto, iMovie, Garage Band, Pages, Numbers і Keynote. Вам можуть не знадобитися всі з них, але більшість людей захочуть встановити хоча б один з цих чудових додатків.

І це ще не все. У Apple є додаток Remote для управління iTunes або Apple TV, утиліту AirPort для тих, хто використовує AirPort для свого Wi-Fi, і навіть версія програми Apple Store.

02

з 05


Безкоштовні книги для iPad

Завдяки Project Gutenberg, в iBooks є десятки і десятки безкоштовних книг. І ми не говоримо про брудні романтичні романи або фантастику, які не могли б бути в супермаркеті. Ми говоримо про літературну класику, таку як «Гордість і упередження», «Казки Грімма» і «Чудовий чарівник країни Оз». Проект Гутенберг бере літературні класики, які знаходяться у вільному доступі, і перетворює їх на цифровий формат, що означає, що ціла бібліотека великої літератури просто чекає, щоб бути прочитаною.

03

з 05

Безкоштовні фільми

Є кілька способів отримати безкоштовні фільми на iPad. Найпростіший це Crackle. Ви, ймовірно, знайомі з Netflix і Hulu Plus, але за ці послуги стягується щомісячна абонентська плата. Crackle пропонує потокові фільми абсолютно безкоштовно. І є кілька дійсно хороших фільмів, таких як «Король-рибалка», «Шлях Карліто» і навіть більш нові фільми, такі як «Березневі іди».

Ви також можете отримати 5 безкоштовних фільмів, якщо зареєструєте обліковий запис Vudu. Вам потрібно буде створити обліковий запис, пов'язаний з кредитною карткою, тому, якщо такі речі викликають у вас нудоту, ви можете захотіти пройти. Але Vudu - один з найпопулярніших сайтів з прокату відео і придбання цифрових фільмів, хоча він не так відомий, як Apple і Amazon. Звичайно, ви не зможете вибрати що-небудь для своїх 5 безкоштовних фільмів, але у них є кілька хороших назв, таких як «Руді», «Ранго», «Є щось про Мері» і «Мона Ліза Смайл», щоб вибрати з широкого спектру фільмів., і ви можете перевірити список для себе на їх сторінці просування аккаунта.

04

з 05


Безкоштовне радіо

Є також багато способів слухати безкоштовну музику. Найкращим і найпопулярнішим є Pandora Radio, яке дозволяє вам створити власну радіостанцію, ввівши ім'я виконавця або назву пісні. iTunes Radio - це версія інтернет-радіо від Apple, і хоча ми не будемо оцінювати її вище Pandora, це хороший вибір для тих, хто належить до iTunes Match. Ви також можете перевірити Slacker Radio або iHeartRadio, які трохи відрізняються від Pandora і iTunes Radio. І все це, звичайно, безкоштовно завантажити і безкоштовно слухати. Деякі пропонують передплати для реклами, але жодна з них не настільки рекламна, що ви будете змушені платити гроші.

05

з 05

Безкоштовні програми та ігри

Звичайно, є безліч інших додатків та ігор, які ви можете безкоштовно завантажити на свій iPad. Деякі з них використовують внутрішньоігрові покупки, щоб заробити гроші, тому вони безкоштовні тільки в тому випадку, якщо ви хочете використовувати «полегшену» версію програми, але багато відмінних додатків пропонують безліч функцій, не змушуючи вас платити ні копійки.

Серед безлічі безкоштовних ігор, які ви можете завантажити, є ті, які використовують кращу модель «freemium», яка дозволяє вам витрачати гроші на покупки всередині програми, але не змушує вас в неї грати. Наприклад, Hearthstone від Blizzard бере жанр карткової битви штурмом, і якщо ви не хочете розщедритися на Вашингтон або Бенджаміни, вам це не потрібно. Ви як і раніше отримаєте доступ до всіх карт, хоча виграш легендарних карт може зайняти більше часу.


На жаль, є багато ігор, які використовують цю модель, щоб змусити вас платити за покупки в додатку, тому завжди будьте обережні з іграми, які перестають бути кумедними, і починайте просити грошей на них протягом 1-2 годин.

Інші програми мають тенденцію обмежувати функції в «полегшеній» версії, додаючи можливість розблокувати більше функцій для покупки в додатку. Ці програми різняться за корисністю, причому багато з них досить корисні, не сплачуючи ні копійки, а інші тільки дають вам уявлення про те, що ви можете зробити, якщо купите додаткові функції.

Ось кілька відмінних безкоштовних додатків для iPad, які вам не доведеться платити більше, щоб знайти корисні:

  • Evernote. З усіх безкоштовних на iPad, ця може бути найбільш корисною. Evernote схожий на програму Notes,

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND