10 речей, які DuckDuckGo може зробити для вас

DuckDuckGo - це пошукова система, яка пропонує декілька унікальних і корисних функцій для веб- пошуковиків, таких як оптимізовані ярлики і миттєві відповіді.

Нижче наведено 10 різних речей, які ви, можливо, не знаєте, що ви можете зробити за допомогою пошукової системи DuckDuckGo, і ви можете побачити, як вона відрізняється від конкурентів, таких як Google.


Що таке DuckDuckGo і що з цим можна зробити?

DuckDuckGo - це пошукова система, яка надає ефективні, швидкі, релевантні результати і особливо приваблива, якщо ви відстежуєте, як інформація про вас збирається в Інтернеті.

DuckDuckGo пропонує кілька функцій, на які варто звернути увагу досвідченому пошуковику:

  • Сторінки результатів DuckDuckGo не розбиті на сторінки, що полегшує прокрутку вниз і пошук того, що ви шукаєте швидко.
  • Фавікони (маленькі зображення, які відображаються в адресному рядку, унікальній для кожного сайту) відображаються поруч з результатами пошуку для миттєвого розпізнавання ваших улюблених сайтів.
  • Миттєві відповіді, які називають «інформація про нульове клацання», відображаються перед будь-яким іншим результатом, надаючи відповідь на ваше запитання відразу.

DuckDuckGo дає користувачам можливість переходити на веб-сайт безпосередньо за допомогою ударів, які є ярликами, які ви можете ввести в DuckDuckGo, щоб обійти результати пошуку. Існують тисячі гарячих ярликів DuckDuckGo, що охоплюють безліч сайтів з різними темами, такими як дослідження, технології, розваги і новини. Ось один приклад, який ви можете ввести в пошуковик, щоб перейти на Amazon.com:! 55 "телевізор.

На додаток до зазначених вище поєднань DuckDuckGo пропонує те, що вони називають «смаколиками», інтригуючий набір всіх видів поєднань клавіш для пошуку, від спеціальних поєднань клавіш до спеціалізованих шпаргалок.

Пошукова система DuckDuckGo працює також через мобільний додаток для користувачів Android і iOS.

DuckDuckGo і конфіденційність

Ось більше про їх все більш і більш популярної позиції щодо конфіденційності, згідно з політикою конфіденційності DuckDuckGo:


"DuckDuckGo за замовчуванням запобігає витоку при пошуку. Замість цього, коли ви натискаєте на посилання на нашому сайті, ми направляємо (перенаправляємо) цей запит таким чином, щоб він не відправляв ваші умови пошуку на інші сайти. Інші сайти як і раніше будуть знати що ви відвідали їх, але вони не будуть знати, який пошук ви ввели заздалегідь... DuckDuckGo використовує підхід, щоб не збирати будь-яку особисту інформацію. Рішення про те, чи слід виконувати запити правоохоронних органів, чи слід і як анонімувати дані, і Як найкращим чином захистити вашу інформацію від хакерів, не в наших руках. Ваша історія пошуку в безпеці з нами, тому що вона ніяк не може бути пов'язана з вами ".

Захист конфіденційності в Інтернеті стає все більш важливою проблемою для багатьох людей, оскільки інтернет продовжує розвиватися. Якщо ви турбуєтеся про конфіденційність і насолоджуєтеся простим, незагдатним інтерфейсом з безліччю ярликів, то DuckDuckGo, ймовірно, буде хорошим вибором для вас як пошукової системи.

Найкраще в Інтернеті сьогодні: пошукові системи 2020 року

Запустити секундомір

DuckDuckGo дозволяє запускати секундоміри прямо у вікні браузера, вводячи секундомір у поле пошуку.

Можливо, вам потрібно визначити, скільки часу індичка готувала, записати, як довго ви працювали, або подивитися, чи зможете ви побити свої старі ігри в рекордно короткі терміни. Просто використовуйте вбудований секундомір для запуску, проходження кола і скидання секундоміру стільки разів, скільки ви хочете.

Швидкий пошук визначень слів

Ви можете використовувати DuckDuckGo для визначення термінів, щоб вам не доводилося копіюватися по словникових сайтах тільки для пошуку простого визначення. Просто введіть визначення, а потім слово, про яке ви хочете дізнатися більше.

Наприклад, визначення емпатії показує це визначення у верхній частині DuckDuckGo.


Подивитися короткий прогноз погоди

Введіть погоду в DuckDuckGo, щоб побачити місцевий прогноз погоди. Або додайте місце розташування до пошуку, щоб переглянути там погоду (наприклад, погода в Чикаго, штат Іллінойс).

Пошукова система буде автоматично відображати графіку та інформацію про погоду, перш ніж будь-який інший результат, пов'язаний з погодою. Ви можете побачити погоду на наступні кілька годин, а також погоду на весь тиждень, включаючи максимуми і мінімуми, спеціальні прогнози погоди і погодні умови.

Як дивитися погоду в прямому ефірі

Знайди свій улюблений рецепт

Хочете здивувати когось своїми кулінарними навичками? Використовуйте DuckDuckGo для пошуку рецептів, які включають інгредієнти, які у вас вже є під рукою. Можливо, ви налаштовані на рецепти лосося, квіноа або різдвяні рецепти.

Перші кілька результатів, які ви бачите, не єдині, які ви можете переглянути на DuckDuckGo. Виберіть Рецепти вгорі, під рядком пошуку, щоб знайти більше рецептів, пов'язаних з вашим пошуком.


Найкращі програми для гарячих кухарів

Конвертувати щось легко

Потрібно вирахувати унції в грамах, футах в ярдах або дюймах в сантиметрах? Введіть у DuckDuckGo те, що ви хочете конвертувати, і ви відразу побачите, що завершений розрахунок зроблено за вас.

Ось кілька прикладів:

8 унцій у грамах

55 футів у дюйми

12 кілометрів за милю

8 рідких унцій у пінти

Створити надійний пароль

:

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND