Як зберегти мобільне використання даних при прив'язці до планшета або телефону Android

Якщо немає Wi-Fi мережі для вашого Android планшета, щоб отримати доступ до Інтернету, ви можете використовувати ваш телефон в якості портативного Wi-Fi точки доступу, щоб помістити його в Інтернеті. Проблема в тому, що занадто просто використовувати більше даних, ніж дозволяє ваш мобільний тарифний план.

Тарифні плани більшості операторів бездротового зв'язку поділяють розподіл щомісячних мобільних даних, коли ви прив'язуєте пристрої разом, як це. Для збереження мобільних даних є приховане налаштування Android, яке можна включити з пристрою, який ви намагаєтеся підключити до Інтернету.


Прихована обстановка

Пристрої Android, що працюють на 4.1 і більше нових, мають маловідому можливість позначати точки доступу Wi-Fi як «мобільні точки доступу». Це говорить встановленим додаткам, що ви підключені до мобільної точки доступу (з обмеженими доступними даними), а не до звичайної мережі Wi-Fi (яка не обмежена), і тому вони повинні обмежувати обсяг трафіку, який вони використовують.

Ваш планшет або телефон буде сприймати мережу як мобільну мережу замість Wi-Fi, і це повинно обмежувати обсяг фонових даних, які програми витягують при підключенні до цієї точки доступу. Якщо цей параметр увімкнено, ви можете також отримувати попередження, коли відбувається велике завантаження або інші дії з даними (наприклад, великі файли або завантаження музики), про які вам слід знати.

Як змінити параметри для збереження даних

Якщо ви прив'язуєте один сучасний пристрій Android (4.1 +) до іншого, наприклад, від планшета до смартфона, пристрої автоматично з'ясують все для вас і оброблять доступ до даних, щоб мінімізувати використання даних, щоб ви (сподіваюся) не переходите на виділення вашого мобільного тарифного плану.

Однак, якщо ви не підключаєте два пристрої Android - можливо, ви підключаєте планшет до Mifi або до будь-якої іншої мобільної точки доступу, відмінної від Android, наприклад iPhone - це приховане налаштування має стати в нагоді:

 1. Відкрийте «Параметри» на екрані всіх програм або провівши пальцем вниз від верхньої частини екрана і натиснувши значок шестерінки/налаштування.
 2. Перейдіть до Мережі та Інтернету > Використання даних.

Цей розділ налаштувань може називатися якось інакше - наприклад, «Бездротовий зв'язок і мережі», «Бездротовий зв'язок і мережі» або «Мережеві підключення» - залежно від версії Android.

 1. Виконайте такі дії залежно від вибраного параметра (вони відрізняються в різних версіях Android):
  • Натисніть «Зберегти дані», а потім увімкніть «Використовувати збереження даних». Перейдіть до кроку 5.
  • Відкрийте Мережеві обмеження або Обмежити налаштування мережі з розділу Wi-F
  • Виберіть три точки у верхньому правому куті, а потім виберіть Mobile HotSpot або мобільні точки доступу.
 2. Відкрийте мережу, в якій слід змінити її параметри, і виберіть M

Цей параметр може бути повзунком перемикача або позначкою у старих версіях Android, і включення його поряд з мережею ввімкне функцію.


 1. Тепер ви можете вийти з налаштувань.

Це повинно допомогти вам зберегти більше мобільних даних, коли ви ділитеся своїми бездротовими даними з планшетом, телефоном або іншим мобільним гаджетом.

Ці тактики, хоча і призначені для мінімізації використання даних у бездротовій точці доступу, можуть також допомогти обмежити використання даних (що найбільш важливо, роумінг даних) під час подорожей. Просто встановіть будь-яку бездротову мережу як мобільну точку доступу, щоб обмежити види і обсяг отримуваного трафіку.

Додаткові поради щодо збереження даних при прив'язці

Ви також можете обмежити обсяг використовуваних даних, щоб пристрій не використовував більше, ніж ви дозволяєте. Межа може бути встановлена на те, що вам подобається, але має сенс налаштувати її на той же обсяг даних, за який ви платите, або навіть менше, якщо ви поділитеся своїм планом з іншими.

Це чудово працює ви з використанням точки доступу чи ні, але це особливо корисно, коли ви будете прив'язувати, оскільки ваші підключені пристрої можуть використовувати більше даних, ніж ви очікуєте. Коли ця межа даних буде досягнута, всі мобільні служби передачі даних на цьому пристрої будуть відключені, поки не триватиме місяць.

Ви повинні включити цю межу на пристрої, через який проходить весь трафік - той, який платить за мобільні дані. Наприклад, якщо ваш телефон використовується в якості точки доступу для планшета Wi-Fi, щоб він міг отримувати мобільні дані, ви можете встановити це обмеження на телефоні, оскільки весь трафік проходить через нього.

Ось як це зробити:

 1. Виконайте Крок 1 і Крок 2 зверху.
 2. Виберіть «Попередження та обмеження даних», потім увімкніть «Встановити обмеження даних» та перейдіть до кроку 5.

Якщо ви використовуєте версію Android, яка не є поточною, виберіть «Використання стільникових даних» або «Використання мобільних даних».


Якщо ви не бачите жодного з цих параметрів, виберіть «Встановити обмеження мобільних даних», а потім перейдіть до кроку 5.

 1. Використовуйте значок шістки у верхньому правому куті, щоб відкрити додаткові параметри, а потім натисніть кнопку праворуч від «Встановити обмеження даних» або «Обмежити використання мобільних даних» і підтвердіть будь-які запити.
 2. Натисніть «Межа даних» або «Межа»

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND